Onze nieuwe hoofdkantoorlocatie

We zijn verheugd te kunnen aankondigen dat onze verhuizing naar een nieuw pand is voltooid! Vanaf 22 maart zijn we officieel verhuisd naar Vlambloem 65 in Rotterdam, waar we onze klanten beter van dienst kunnen zijn en ons bedrijf verder kunnen laten groeien.

Onze nieuwe locatie biedt state-of-the-art faciliteiten en moderne voorzieningen, waardoor ons team een comfortabele en productieve omgeving heeft om de beste laboratoriumpersen te ontwerpen en te bouwen.

Om u een beeld te geven van het verhuisproces, hebben we een video gemaakt die de opleving en het harde werk weergeeft dat nodig was om deze overgang mogelijk te maken.

We danken iedereen die erbij betrokken was

De verhuizing was een aanzienlijke onderneming, maar dankzij het harde werk en de toewijding van ons team en externe partners is alles soepel verlopen en zijn we nu volledig operationeel in onze nieuwe ruimte.

We zijn dankbaar voor uw steun en begrip tijdens de overgang, en we kijken ernaar uit u binnenkort te verwelkomen op onze nieuwe locatie.

Contact Us