We hebben een nieuwe Sales Manager

Dankzij ons succes en in het nastreven van onze ambitie om verder te groeien, zijn wij verheugd om onze nieuwe Sales Manager in ons team te verwelkomen.  Per 1 juli is Twan van den Eijnden het verkoopteam van Fontijne Presses komen versterken en hij zal als Sales Manager in Nederland de verkoop van Fontijne Presses naar een hoger niveau tillen.

 

Twan heeft een ruime ervaring van meer dan 25 jaar in de polymeer industrie met een focus op directe en indirecte verkoop van monstervoorbereiding en polymeer testapparatuur. Hij heeft een technische achtergrond en is in het bezit van een bachelordiploma werktuigbouwkunde aangevuld met sales en account management trainingen.

Met zijn diverse carrières en ervaring heeft Twan verder een solide achtergrond in het opzetten van en werken met distributeurs netwerken en begrijpt hij duidelijk de behoeften van zowel directe klanten als distributeurs.

Aangezien Twan is opgegroeid met de geur van gesmolten polymeer, is hij een perfecte match voor het vergroten van de naamsbekendheid en de verkoop van onze producten in de Nederlandse markt voor de kunststof- en rubberindustrie.

Hij is 52 jaar oud, getrouwd en heeft 3 kinderen en spreekt Nederlands, Engels en Duits op een professioneel niveau. Hobby’s zijn reizen, tuinieren en genieten van het gezinsleven.

Twan kan gecontacteerd worden via zijn email: twan.vandeneijnden@fontijnepresses.com.

 

Graag verwijzen we ook naar het interview met Twan door onze partner Brabender.

 

Wij heten Twan van harte welkom in ons team en wensen hem veel succes bij Fontijne Presses. 

Contact Us